Wyjątkowy prezent dla Babci – praktyczny gadżet do domu

Któż z nas nie lubi dostawać prezentów z okazji Świąt, obchodzenia urodzin czy imienin, jak również bez specjalnego powodu? Najbardziej cieszą nawet drobiazgi, które są podarowane z serca i przemyślane tak, by sprawić jak największą radość obdarowanemu. Do takiej grupy należą prezenty personalizowane. Są dostosowane nie tylko do oczekiwań danej osoby, ale także nawiązują wprost do osoby odbiorcy. Jakiś pomysł na wyjątkowy prezent dla Babci?

Przykładowe wyjątkowe prezenty dla Babci:

Bardzo ciekawym rodzajem takich prezentów dla Babci są wszelkiego rodzaju ubrania z nadrukiem imienia i nazwiska. Dla prawdziwego miłośnika piłki nożnej, który chciałby naśladować swoich idoli, zestaw z własnym nazwiskiem na plecach to powód do dumy, którym może się chwalić podczas meczu ze znajomymi. Dotyczy to zarówno najmłodszych, jak i dorosłych, którzy aktywnie – chociaż amatorsko – uprawiają ten sport. Dla przedstawicielek płci pięknej ciekawym pomysłem są fartuszki kuchenne z imieniem, ale także z opisem najlepiej przygotowywanej potrawy (np. MOJA BABCIA ROBI NAJLEPSZE NA ŚWIECIE PIEROGI).

Każda część garderoby może być zadrukowane odpowiednio wybranym hasłem, które pozytywnie skojarzy się obdarowanej osobie. W tej kwestii tak naprawdę ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia, gdyż zarówno wybór firm specjalizujących się w wykonywaniu grafik czy napisów na specjalne zamówienie, jak i gotowych haseł czy wzorów jest na rynku ogromny.

Napisy czy grafiki można umieścić także na przedmiotach codziennego użytku, np. torbach na zakupy, plecakach, kubeczkach, poduszkach, naklejkach na telefon czy laptopa. W dzisiejszych czasach bez problemu można znaleźć usługi grawerskie, wypalanie w drewnie czy produkcję kalkomanii na przedmioty. Ceny są zależne od materiału, na którym ma zostać wykonany napis, jak również jego wielkości.

Coś praktycznego dla Babci do domu

Ciekawą propozycją są też kalendarze czy albumy ze zdjęciami, podczas oglądania których osoba obdarowana będzie mogła wspominać wspólnie spędzone chwile. Można je zamówić w drukarni lub przygotować własnoręcznie (jeśli ktoś ma choćby podstawowe zdolności plastyczno-techniczne). Zajmuje to więcej czasu i czasem trudno ukryć planowaną niespodziankę, jednak efekt i reakcja przyjmującego prezent jest bezcenna.

Arsenał prezentów, które można w ten sposób przygotować jest praktycznie nieograniczony, a producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych propozycji. Warto skorzystać z gotowego wzoru lub poszukać inspiracji wśród bogatego wyboru stron DIY (Do It Yourself, czyli – jak polecał znakomity w swoim czasie Adam Słodowy – zrób to sam).

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *