Wózek biegowyTFK Sport – bezpieczny i funkcjonalny

Młodzi rodzice opiekujący się maluchami nie muszą rezygnować ze swoich codziennych zajęć rekreacyjnych. Poranny jogging mogą uprawiać wspólnie z dzieckiem, które umieszczają w wózku spacerowym dostosowanym do biegania z nim w umiarkowanym tempie. Specjalnie w tym celu zaprojektowana konstrukcja zapewnia przewożonemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Poznaj wózek biegowy i dowiedz się, czy będzie to rozwiązanie dla Ciebie.

Wózek biegowy idealny dla zachowania dobrej kondycji

Codzienne obowiązki mamy i taty pochłaniają sporo czasu i wysiłku. Aby im podołać trzeba więc zachować sprawność fizyczną. Da się to połączyć z potrzebami dziecka, które wymaga przebywania na świeżym powietrzu bez względu na warunki pogodowe. Do tych celów doskonale nadaje się wózek TFK Sport biegowy. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli, posiada on 3 pompowane koła, z których przednie ma spory zakres skrętu umożliwiający dobre manewrowanie. Dla ograniczenia wstrząsów podczas szybkiej jazdy zastosowano amortyzację tylnej osi wózka.

Ponieważ jest to wózek sportowy do biegania z dzieckiem, każde z rodziców może bez obaw wraz z dzieckiem przemierzać alejki parkowe w szybkim tempie. Regulowana wysokość rączki gwarantuje pewny chwyt dla osób o zróżnicowanym wzroście. Taka wyprawa jest możliwa nawet przy znacznym nasłonecznieniu lub przy lekkiej mżawce, gdyż wózek biegowy TFK Sport (opis modelu) ma rozkładaną budkę osłaniającą siedzące w nim dziecko. Dzięki rozlicznym walorom konstrukcyjnym wózka, jest on idealny do uprawiania intensywnej przebieżki wspierającej utrzymywanie dobrej kondycji fizycznej.

Wózek TFK Sport – praktyczność użytkowania

Wózek TFK Sport do biegania z dzieckiem da się szybko złożyć i umieścić w bagażniku samochodu. Po przyjeździe do miejsca docelowego podstawowa funkcja przywracana jest za pomocą sprawnego mechanizmu. To duże ułatwienie dla opiekunów. Dla dziecka wózek sportowy do biegania jest wygodny i bezpieczny. Jego siedzisko i oparcie jest miękko wyściełane i anatomicznie wyprofilowana poduszka chroni głowę dziecka. Głównymi zabezpieczeniami są przymocowane szelki i przednia poręcz blokująca nadmierny wychył do przodu.

Wózek biegowy jest bardzo poręczny także podczas zwykłych spacerów. Ma sporo kieszeni na podręczne akcesoria oraz duży kosz na robione po drodze zakupy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *