Redukcja nierówności skóry za pomocą karboksyterapii

Cellulit zmorą kobiet

Cellulit jest prawdziwą zmora kobiet w każdym wieku, nie tylko pań dojrzałych, ale nawet w wieku nastoletnim. Nieestetyczna pomarańczowa skórka powoduje spore kompleksy i daje się we znaki szczególnie latem, gdy trzeba założyć strój kąpielowy czy krótkie spodenki. Jak się pozbyć cellulitu? Metod jest wiele, jednak najbardziej skuteczne są profesjonalne zabiegi przeprowadzane w salonie kosmetycznym.

Walka z cellulitem

Jednym ze skutecznych zabiegów antycellulitowych, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem jest karboksyterapia. Urządzenie do karboksyterapii działa odmładzająco na skórę przy wykorzystaniu dwutlenku węgla. Zabieg pozwala poprawić gęstość i strukturę skóry, przyczynia się do likwidacji bruzd oraz nierówności. Jest również bardzo skuteczny do likwidacji zmarszczek, kurzych łapek, rozstępów w różnych partiach ciała. Urządzenie do karboksyterapii przyczynia się również do redukcji tkanki tłuszczowej – rozbija tłuszcz na drobne partie i przyspiesza usuwanie komórek tłuszczowych z organizmu.

Urządzenie do karboksyterapii

Urządzenie do karboksyterapii działa w sposób bardzo precyzyjny. Za pomocą niewielkiej igły wprowadza do głębokich partii skóry małe ilości dwutlenku węgla przenikającego do wszystkich znajdujących się w pobliżu tkanek. Dzięki zabiegom skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta, elastyczna i pełna blasku. Po kilku zabiegach widoczna jest redukcja cellulitu i nierówności skóry. Najlepsze efekty urządzenie do karboksyterapii przynosi przy regularnym korzystaniu z zabiegów.

Więcej na temat karboksyterapii znajdziesz w tym artykule.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *