Projekt domu Eco 22 warto?

Niewielkie działki nie są łatwe w zabudowie. Przekonali się o tym zarówno inwestorzy, jak i zwykli ludzie, którzy spędzili mnóstwo czasu głowiąc się nad tym jak wybrać najbardziej do takiej działki optymalny projekt. Jednym z lepszych rozwiązań w przypadku małych działek są tzw. domy bliźniaki. Dzięki nim wykorzystanie niewielkiej przestrzeni oferowanej przez działkę staje się łatwiejsze. Dla osób zainteresowanych takim rozwiązaniem ciekawą propozycję stanowi dom Eco 22.

Kilka słów o projekcie domu Eco 22

Dom Eco 22 to niezwykłe połączenie pięknego projektu, bardzo wygodnego wnętrza i jednocześnie prostej, kompaktowej bryły. Jest to dom piętrowy, do zabudowy bliźniaczej, dwulokalowej i jednorodzinnej. Na parterze domu Eco 22 przewidziano duży salon, z usytuowanym w centralnymi miejscu kominkiem. Kominek z całą pewnością nada wnętrzu przytulności. Salon połączony jest z dużym, bardzo ustawnym aneksem kuchennym, Dodatkowo na tym poziomie znajduje się łazienka i kotłownia.

Na piętrze domu Eco 22 ulokowano 4 sypialnie oraz ustawną łazienkę. Sypialnie są mniej więcej zbliżonej wielkości. Takie rozwiązanie jest optymalne dla czteroosobowej rodziny, ale spokojnie w domu może mieszkać więcej osób. Dodatkowo plan domu uwzględnia garaż na jeden samochód. Garaż jest wkomponowany w bryłę budynku.

dom bliźniak piętrowy

Źródło: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-22-jb35/

Projekt Eco 22 i jego zalety

Projekt domu Eco 22 to połączenie prostoty i elegancji. Zwarta bryła powoduje że koszty budowy są niższe, a dodatkowo dom ma lepsze parametry cieplne i jest bardziej energooszczędny. Całość jest bardzo elegancka, ale również miła dla oka i przytulna. Dom Eco 22 wkomponuje się doskonale w każdy krajobraz. Do budowy domu użyte są materiały wysokiej jakości, co jest gwarancją jego trwałości.

Dom kryty jest ciemną dachówką. Do tego dobrana jest jasna elewacja z elementami drewnianymi. Jest to rozwiązanie klasyczne, ale na pewno spodoba się również miłośnikom nowoczesności. Eco 22  to projekt zarówno dla klientów indywidualnych, jak i deweloperów.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *