Prace na wysokościach Wrocław – profesjonalne usługi

Wykonywaniem prac na wysokościach mogą zajmować się tylko wyspecjalizowane firmy z odpowiednio wyszkolonymi pracownikami. Nasza jest na rynku od ponad 15 lat i dzięki ogromowi zebranego doświadczenia jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania związanego z pracami na wysokości – cały czas czekamy także na nowe wyzwania. Czym zajmowaliśmy się do tej pory?

Co obejmuje usługa prace na wysokości Wrocław?

Mycie okien

Czyszczenie okien na kilkudziesięciometrowym budynku może wydawać się bardzo trudnym i niebezpiecznym zajęciem. Nie dla nas! Każdego roku czyścimy około 100 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Co więcej, swoje zadania wykonujemy nowoczesnym sprzętem: jako pierwsi w Polsce wykorzystaliśmy metodę RSW, która pozwala na szybkie i bezpieczne mycie każdej powierzchni.

Kolce przeciw ptakom

Jeśli chcesz zachować czystość elewacji, a także okien powinieneś rozważyć montaż kolców przeciw ptakom. To właśnie one odpowiadają za jedne z największych zanieczyszczeń, a także mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Ptasie odchody zawierają bowiem bardzo dużo licznych drobnoustrojów, które wywołują szereg schorzeń.

Wykonując prace na wysokościach w celu pozbycia się zagrożenia możemy zamontować odpowiednie urządzenia, które pomogą ochronić Twoją rodzinę, czy pracowników przed niebezpieczeństwem. Zadbamy w ten sposób także o estetykę budynku. Dodatkowo nie musisz martwić się o bezpieczeństwo zwierząt, wykorzystujemy tylko najlepsze produkty, które uzyskały certyfikat Ministerstwa Ochrony Środowiska.

Rozbiórkowe prace alpinistyczne

Zajmujemy się również pomocą w pracach rozbiórkowo- montażowych na wysokości. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje z zakresu prac alpinistycznych, dzięki czemu możemy pomóc Ci w większości spraw. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo, a także szybkość działania dzięki profesjonalnym i doświadczonym pracownikom.

Bez względu, czy Twoje zlecenie jest duże i skomplikowane, czy wydaje Ci się proste i małe – skontaktuj się z nami. Cały czas podejmujemy się nowych prac i szukamy coraz to trudniejszych wyzwań. Prace na wysokościach to nasza pasja – zaufaj nam.

Więcej szczegółów: http://mycie24.pl/prace-na-wysokosciach-wroclaw.html

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *