Otulacz dla dziecka to gwarancja spokojnego i zdrowego snu

Nie ulega wątpliwości, że otulacze dla niemowląt to niezbędna rzecz w pierwszych tygodniach ich życia. W tym okresie noworodki przyjmują pozycję embrionalną, czyli zgięty kręgosłup i rączki blisko siebie. Właśnie w taki sposób układa się maluch w brzuchu mamy, w którym nie miał zbytnio dużo miejsca. Co więcej, w pierwszych dniach życia noworodek odbiera pełno nieznanych bodźców. Wszystko wokół dla niego jest przerażające i nieznajome: świecąca nad łóżeczkiem lampka szeleszcząca zabawka, a nawet łaskoczący po policzkach powiew wiatru.

Zatem na liście wyprawki dla maluszków powinien znaleźć się także otulacz dla noworodków. Tym bardziej że więcej snu dla dziecka oznacza również więcej snu dla rodzica.

Dlaczego wybrać otulacz dla niemowląt?

Niewątpliwie otulanie maluszka pozwala przyzwyczajać go nowego świata, uspokaja go oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Niektórym rodzicom wydaje się, że ciasno otulone dzieci czują się źle i niekomfortowo. Jednak dotyk ciepłej i miękkiej tkaniny sprawia, że noworodek śpi spokojnie.

Ponadto w otulaczu nie wybudzają w wyniku niekontrolowanych ruchów albo bez powodu. Warto zaznaczyć, że przy wyborze otulacza dla najmłodszych należy upewnić się, czy posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Certyfikat ten gwarantuje, że otulacz jest bezpieczny dla skóry noworodka.

Otulacz dla noworodków – bezpieczny i spokojny sen

Nasze otulacze z międzynarodowym certyfikatem instytutu dysplazji stawów biodrowego umożliwiają dziecku spanie w naturalnej pozycji z rączkami w górze, tym samym, dając swobodny dostęp do swoich rączek, zapewniając jednocześnie bezpieczne i delikatne uczucie bycia otulonym. Wykonano go ze specjalnie tkanej i bardzo wygodnej oraz elastycznej tkaniny.

Lekki oddychający materiał zapewni maluszkowi bezpieczny i zdrowy sen. W przeciwieństwie do tradycyjnych otulaczy nasz produkt, nie wymaga zawijania, wiązania, czy też zapinania rzepów. Posiada on dwukierunkowy zamek, który umożliwia błyskawiczną zmianę pieluszki bez zakłócenia snu. Otulacz jest dostępny w wielu różnych kolorach, rozmiarach o różnej o różnej przepuszczalności termicznej.

Zobacz na: https://www.lovetodream.pl/

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *