Kosze na zużyte pieluchy – poznaj produkt

Wszędzie tam, gdzie jednym z domowników jest małe dziecko bardzo przydatnymi okażą się być takie sprzęty i narzędzia, które zapewnią odpowiednią higienę i bezpieczeństwo nie tylko naszemu bobasowi, ale również jego opiekunom. Do tego celu idealnym rozwiązaniem jest kosz na brudne pieluchy, który znajdzie praktyczne wykorzystanie we wszystkich domach czy mieszkaniach, a dzięki swojemu nowoczesnemu designowi wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza pomieszczenia. 

Kosz na brudne pieluchy –  jak wygląda i jakie są jego zalety? 

Przede wszystkim zapewnia nam ochronę antybakteryjną oraz przed jakimikolwiek zarazkami i najwyższą higieniczność, a dzięki swojej szczelności skutecznie izoluje od brzydkich zapachów wszystkich domowników. Kosz jest lekki i łatwy do przemieszczania, dlatego możemy postawić go sobie w dowolnym miejscu, czy to obok dziecięcego łóżeczka czy przewijaka.

Kosz na brudne pieluchy (zobacz produkt) jest prosty w obsłudze bo wystarczy do tego jedna ręka, dzięki czemu zyskujemy możliwość aby drugą ręką przytrzymać naszego malucha w taki sposób aby zapobiegać niekontrolowanym wypadkom przy zmianie pieluchy i mieć go pod stałą kontrolą i w odpowiedniej od nas odległości.

Kosze na zużyte pieluchy – budowa

Kosze na zużyte pieluchy wyglądem przypominają duży termos. Składają się z dwóch części: dolnej stanowiącej przedmiotowy kosz i górnej – będącej jego pokrywą z rączką, odkręcaną i zakręcaną przy pomocy specjalnego zaczepu. Należy pamiętać aby po wyrzuceniu pieluchy zakręcić cały pojemnik, bo tylko dzięki temu wszelkie brzydkie zapachy pozostaną szczelnie zamknięte w jego wnętrzu i nie wydostaną się do pomieszczenia.

Kosze na zużyte pieluchy często sprzedawany jest w komplecie z workami na odpady, ale nie jest to konieczne ponieważ można stosować w nich zwykłe standardowe worki na śmieci.  Kosze mają pojemność 40 litrów i zmieszczą ok. 25 szt. pieluch, oczywiście zależnie od ich rozmiaru i wyposażone są dodatkowo w specjalne systemy zabezpieczające przed dziećmi. Oferowane są w różnorodnych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do naszego wystroju, a każdy z nich posiada odpowiednie atesty, certyfikaty i dopuszczenia do użytkowania.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *