Karboksyterapia urządzenie – jak działa

W kosmetyce od jakiegoś czasu stosuje się karboksyterapię. Mówiąc skrótowo polega ona na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgła. Robi się to przy pomocy odpowiedniej aparatury, wyposażonej między innymi w bardzo cienkie igły. Dwutlenek węgla stosowany w tych zabiegach jest w tym wypadku gazem medycznym i jest w bardzo czystej postaci.

W jakich przypadkach stosuje się karboksyterapię?

We wszystkich tych, gdzie się chce poprawić stan skóry i tkanek na powierzchni ciała. Gaz wprowadzony pod skórę, równomiernie się w niej rozmieszcza, odżywiając ją i pobudzając naturalne procesy, które czasem bywają już uśpione. Naczynia krwionośne rozszerzają się, powstają też nowe.

Na sutek tego skóra robi się wizualnie młodsza. Zabieg ten, gdzie podstawą jest karboksyterapia urządzenie, wywołuje pożądany, krótkotrwały mikro stan zapalny, który pobudza wytwarzanie elastyny i kolagenu. Kolagenowe włókna, obkurczając się, poprawiają mikrokrążenie. Skóra staje się sprężysta i gładka.

Jakie problemy można zniwelować?

Karboksyterapią można pomóc sobie w wielu przypadkach. Przy jej pomocy warczy się z cellulitem. Dobre efekty osiąga się przy redukowaniu niepożądanej w pewnych partiach ciała tkanki tłuszczowej. Także zwiotczenie skóry na ramionach, brzuchu i ramionach można zniwelować przy pomocy tego zabiegu.

Innym problemem naprawianym przez ten zabieg jest zwiotczenia skóry twarzy i sińce pod oczami. Można poprawić stan opadających powiek. Bardzo często zabiegi karboksyterapii dają pomoc przy rozstępach na brzuchu, pośladkach i udach. Powszechnie też poprawia się najróżniejsze blizny. Generalnie zabieg niesie pomoc wszędzie tam, gdzie skóra straciła wiotkość i młody wygląd.
karboksyterapia urządzenie

Jakie urządzenie do karboksyterapii?

Profesjonalne urządzenie używane do tego rodzaju zabiegów jest zazwyczaj, dobrej jakości i całkowicie bezpieczny. Jeśli chodzi o wyposażenie gabinetów kosmetycznych, to w temacie karboksyterapia urządzenie, najbardziej prestiżowym urządzeniem jest to widoczne na zdjęciu. Jest on najczęściej w wyposażeniu najnowocześniejszych gabinetów kosmetycznych. Zbieg tym urządzeniem można przeprowadzić na dwa sposoby: za pomocą specjalnego pneumatycznego pistoletu lub ręcznie. Jest to w pełni profesjonalny, doceniony i nagradzany w branży produkt.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *